22 lutego 2022 roku magiczna data w tegorocznym kalendarzu

22 lutego 2022 magiczna data w kalendarzu na rok 2022. Co nas może spotkać i jak najlepiej wykorzystać ten dzień?

22 lutego 2022 magiczna data: sześć dwójek, a do tego palindromowe ustawienie cyfr. Od lewej do prawej – od prawej do lewej: wychodzi dokładnie to samo! 22 02 2022. Ta data jest wyjątkowa i warto wykorzystać dzisiejszy dzień do manifestacji swoich marzeń, planów i pragnień. Jesteście gotowi?

22 lutego 2022 magiczna data

Analizując dzisiejszą datę mamy pięć dwójek: 22 dzień, 2 miesiąca, 22 roku. To oznacza, że numerologiczna dwójka ma moc zwiększoną aż pięciokrotnie. Warto zatem wykorzystać ten wyjątkowy dzień i pozwolić magii zadziałać na nasze jeszcze piękniejsze życie. Czy wiesz, że tego dnia moc dobrych wibracji jeszcze większa niż podczas nowiu.

Powiedz sobie, że dzisiaj nic nie jest niemożliwe

Na początek zastanów się czego pragniesz, o czym marzysz i co w Twoich planach jest dla Ciebie najistotniejsze. A właściwie to dlaczego masz się ograniczać tego dnia? Pragnij, chciej, przyciągaj wszystko, co tylko chcesz. Pamiętaj jednak, że Twoje pragnienia mają moc, to nie jest zabawa. Nie pragnij zatem niczego, co może skrzywdzić innych.

Spisz swoje plany, marzenia i pragnienia na kartce. Ten sposób wzmacnia Twój przekaz, bo pisząc w pewnym stopniu już zaczynasz samodzielnie to materializować. To miedzy innymi dlatego wszystkie postanowienia noworoczne powinno się spisywać. Zwróć uwagę również na to na czym piszesz, niech to nie będzie jakiś wyświechtany skrawek kartki. Twoje marzenia warte są doskonałej oprawy.

22 lutego 2022 roku zadbaj o siebie i swoje otoczenie

Staraj się nie przyjmować żadnej złej energii. Miej optymistyczne nastawienie do otaczającego Cię świata i dbaj o właściwą równowagę ciała i duszy. Dobre wibracje w postaci mantr czy kojącej muzyki są jak najbardziej wskazane. Unikaj tego dnia wszystkiego, co ma złe wibracje. Bierz dobro i dawaj dobro, poczuj jedność z Wszechświatem, zaufaj swojej intuicji.

magiczna data

Numerologiczna dwójka – w niej jest moc!

2 w numerologii to symbol dualności, partnerstwa, dążenia do harmonii, równowagą tego, co przeciwstawne. Dwójka jest sygnałem, że nadszedł czas na zwrócenie naszej uwagi na relacje z otaczającym światem. I to nie tylko z ludźmi, ale także z naturą wokół. To my wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za równowagę we Wszechświecie. Od nas samych zależy stabilizacja i równowaga, w jakich żyjemy. Wysyłając pozytywne wibracje, dokładnie to samo otrzymamy.

Dla ludzi Dalekiego Wschodu 2 jest również symbolem relacji międzyludzkich i uosobieniem połączenia ducha z ciałem człowieka. To także odpowiada filozofii symboli Yin i Yang, czyli ogólnej równowagi świata. 22 lutego każdego roku jest dniem szczególnym, gdyż staje się połączeniem trzech dwójek, a więc chińskiej liczbie aniołów.

22 lutego magiczna data w tegorocznym kalendarzu

Wykorzystajmy ten dzień na kreowanie lepszego, nowego życia. Magia dzieje się zawsze, czy tego chcemy, czy nie. Od nas zależy to, w jakim stopniu ją wykorzystamy. Skoro Wszechświat daje nam okazję do zwiększenia naszej siły, to dlaczego nie skorzystać? Na całym świecie zawsze takie daty wzbudzają zainteresowanie. Olbrzymie zainteresowanie ślubami tego dnia nie jest niczym dziwnym – zwłaszcza, że w tym przypadku działa magia dwójki. Loterie i zakłady bukmacherskie odnotowują olbrzymi wzrost obrotów. My jednak nie namawiamy do hazardu, ale do podziałania z magią tego dnia.

Zapraszamy do naszych doradców po dobre wróżby – tego dnia ich moc jest jeszcze potężniejsza.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top