You are currently viewing Chcesz zgłębić arkana tajemnej wiedzy? Wezwij Archanioła Jofiela

Chcesz zgłębić arkana tajemnej wiedzy? Wezwij Archanioła Jofiela

Archanioł Jofiel – przywódca chóru anielskiego Trony i książę Cherubinów. Poproś go o wsparcie jeśli interesujesz się tajemną wiedzą i chcesz ją rozwijać.

Kim jest Archanioł Jofiel?

Archanioł Jofiel jest przywódcą chóru anielskiego Trony oraz księciem Cherubinów. Jego imię oznacza ,,Boska mądrość’’ i tą właśnie mądrość pragnie wprowadzić do twojego życia. Z jego nauk płynie to, że jeśli tylko zaufasz intuicji to odkryje ona przed tobą wszelkie tajemnice. Anioł ten w tylko sobie znany sposób łączy serce z rozumem.

Jego atrybutami są księga mądrości oraz złoty kielich, a patronującą mu planetą jest Jowisz. Przyzywaj go w każdą niedziele, jednak najsilniej odczuwa się jego moce we wrześniu. Nie oznacza to jednak, że w inne miesiące nie ingeruje. Jest dla ciebie tu i teraz. Kiedy przyjdzie do ciebie to ujrzysz złocistożółte promienie. Możesz poczuć także słodki zapach miodu lub wanilii.

archanioł jofiel

Przygotuj rytuał i poproś Jofiela o wsparcie w zgłębianiu nauk tajemnych

Przygotuj się

W dzień przed rytuałem przyzywającym posprzątaj dom i pozbądź się przedmiotów, które już ci nie służą. Stwórz ołtarz, na którym znajdować się będą jego zdjęcie (w centralnym miejscu) i złota świeca (z prawej strony). Natomiast z lewej strony umieść żółtą róże, kadzidło waniliowe, kamień bursztyn lub cytryn.

Pomódl się

W dzień przywołania siły anielskiej zapal kadzidło i świece, a także pomódl się.

,,Archaniele Jofielu połącz mnie ze źródłem mądrości, które nosze w sobie. Natchnij mnie i pozwól kroczyć ścieżką, która zbliży mnie ku wyżynom duchowości. Prowadź mnie swoim złocisto-żółtym promieniem i spraw, by droga ta była właściwa i trwała. Amen.’’

Anioły miłują nas i pragną nam pomagać. Nie lękaj się, wszystko będzie dobrze.


Ezoteryk Agnieszkawróżę z kart cygańskich, kontaktuję się z aniołami oraz analizuję sny i zdjęcia. Przeprowadzam także rytuały anielskie i intencyjne. Jeśli czujesz, że potrzebujesz mojej pomocy bądź wsparcia siły anielskiej, to skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę.

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby wykonać rytuał samodzielnie, możesz skorzystać z pomocy naszych doradców. Wykonają dla Ciebie nie tylko rytuały miłosne, ale i inne. Zapraszamy.

Dodaj komentarz