astroboros

Astroboros

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi”

Stanisław Lem

Witaj, jeśli chciałbyś dowiedzieć się, jakie fundamenty tworzą rdzeń Twojej osobowości oraz poznać mechanizmy splatające Twoją osobę z prawami kosmosu – potrafię wskazać Ci drogę.

Zajmuję się astrologią humanistyczną, choć w poszanowaniu do wiedzy przodków, wplatam w nią również elementy tradycyjne oraz wedyjskie. 

Oferowana przeze mnie interpretacja kosmogramów (horoskopów) bazuje na doświadczeniu w indywidualnej praktyce, wiedzy pozyskanej z dziedzictwa światowej klasy nauczycieli oraz intuicji.

Stawiam również tradycyjnego tarota marsylskiego opartego na elementach kabalistycznych.

 

Jestem słonecznym Rakiem, mój Księżyc znajduje się w Pannie, a Ascendent – w Bliźniętach.

Silny wpływ energii merkuriańsko-księżycowej pozwala mi połączyć silną emocjonalność i intuicyjny wgląd z umiejętnościami dogłębnej analizy.

Z wykształcenia jestem biochemikiem, z zamiłowania zajmuję się zielarstwem, fitoterapią, hirudo- i apiterapią. Oferuję analizę stanu zdrowia na podstawie kosmogramu urodzeniowego, w tym pomoc w doborze suplementacji, ziół prewencyjnych i leczniczych oraz soli mineralnych wg metody dra Wilhelma Heinricha Schüßlera.

Zapraszam,

Astroboros

Moje usługi znajdziesz w poniższych kategoriach