Czy anioły są wśród nas

Czy anioły są wśród nas? Czy możemy się z nimi kontaktować? Jeśli tak to w jaki sposób? Kilka słów o aniołach i relacji z nimi.

Anioły to istoty świetliste, które kochają nam towarzyszyć. Wspierają nas, dają znaki, po prostu są. Szanują naszą wolną wolę, co oznacza, że nieproszone nie ingerują. Warto prosić je o kontakt, gdyż są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Jest mnóstwo sposobów na nawiązanie współpracy z nimi.

Ważniejszą od formy jest treść przekazu, który musi przede wszystkim nikogo nie krzywdzić i płynąć prosto z serca. Odczucia jakie powinny Ci towarzyszyć to lekkość i bezwarunkowa miłość. Jeśli podczas próby kontaktu poczujesz się źle, a negatywne emocje będą wypełniać twój umysł to jest to wysoce prawdopodobne, że istota, z którą nawiązaliśmy kontakt nie jest dobra.

czy anioły są wśród nas

Napisz do mnie chociaż krótki list…

Bezpieczną i polecaną przeze mnie formą współpracy jest napisanie listu do anioła stróża. Na początku może być to pracochłonne, lecz nie poddawaj się, ponieważ mi mój pierwszy list zajął kilka dni. Przed napisaniem listu rozluźnij się i oczyść z negatywnych energii. Zapal białą świecę i pozwól wypalić się jej do końca. Jeśli masz możliwość, to zaopatrz się w kamień angelit, który przyciąga moce anielskie. Możesz postawić obok także kryształ górski, który sprzyja ochronie, bądź kwarc różowy, czyli kamień miłości.

Kiedy masz już to wszystko przygotuj kartkę, długopis i pomyśl nad intencją. Zastanów się, o co chcesz poprosić anioły. Intencja może dotyczyć znalezienia partnera, nowej pracy oraz każdej sfery, w której czujesz, że coś poszło nie tak. Nie możesz narzucać swojej woli, gdyż, tak, jak i my one także mają wolną wolę. Musisz zaufać i wierzyć, że będzie dobrze. Pisząc list używaj słów bliskich Tobie. Nie udawaj nikogo, bądź szczery. Anioły kochają Cię takim, jakim jesteś.

I niech się dzieje..

Nie wypatruj księżyca i nie szukaj terminów. Anioł stróż jest zawsze przy Tobie, by pomóc Ci. Podziękuj mu i podpisz się swoim imieniem. List schowaj pod poduszkę, a przed snem zaproś opiekuna, by przeczytał list. Zwracaj uwagę na znaki, nawet na te, których na pierwszy rzut oka nie widać.


Przeczytaj również…

Kryształ górski – właściwości, zastosowanie i jak o niego dbać.

Kryształ górski – jego właściwości i zastosowanie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top