FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące korzystania z Portalu Ezoterycznego Zen oraz naszych doradców. Jeśli jednak nie znajdziesz tutaj informacji, której szukasz, skontaktuj się z nami przesyłając do nas wiadomość na adres mailowy. W zakładce KONTAKT znajdziesz adres mailowy lub możliwość skorzystania z formularza kontaktowego.

Nie musisz. Stronę w pełni możesz przeglądać bez rejestracji. Chcąc skorzystać z usług warto jednak być zarejestrowanym, gdyż takie osoby otrzymują od nas okolicznościowe rabaty.

Działamy zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Wszystkie Twoje dane są należycie chronione, nie udostępniamy nikomu Twoich danych Wykorzystujemy je tylko i wyłącznie w takim stopniu, aby świadczyć nasze usługi na odpowiednim poziomie i zgodnie z wymogami prawa.

Płatne są tylko usługi ze Sklepu. Przeglądanie serwisu i czytanie artykułów jest dostępne bezpłatnie.

Jeśli nie pamiętasz danych do logowania, skorzystaj z opcji podpowiedzi. Jeśli jednak nie uda się, wtedy skontaktuj się z ekipą sklepu pod adresem: sklep@portalzen.pl Na pewno ktoś pomoże Ci odzyskać hasło lub login.

Szybkie płatności dokonywane są za pośrednictwem jednego z największych i najbezpieczniejszych serwisów do płatności, czyli Przelewy24. Możesz również wybrać opcję tradycyjnego przelewu.

Na stronie głównej, pod kategoriami usług, znajdują się zdjęcia i awatary wszystkich naszych doradców. Po kliknięciu (w zdjęcie, awatar lub pseudonim) przeniesie Cię na stronę profilową tego doradcy. Tam znajdziesz opis oraz odnośniki do usług i ewentualnych artykułów.

Tak oznaczeni są doradcy, którzy publikują artykuły w naszej Czytelni lub przygotowują darmowe horoskopy, lub darmowe wróżby. W ten sposób klient ma możliwość sprawdzenia wiedzy i umiejętności konkretnego doradcy.

Każdy z zarejestrowanych użytkowników ma możliwość skorzystania z pewnej puli darmowych usług. Są to okresowe akcje promocyjne, a ich lista dostępna jest na podstronie „Wróżby za darmo„. Ponadto każdy może nieodpłatnie skorzystać z publikowanych horoskopów dla znaków zodiaku.

Usługę kupujesz w naszym sklepie. Po zaksięgowaniu płatności (w przypadku opcji Przelewy24 jest to natychmiast) doradca otrzymuje Twoje zlecenie. Jeśli w uwagach do zamówienia są wszystkie potrzebne informacje, to zajmuje się nim od razu. Jeśli takich danych nie ma to otrzymasz maila z prośbą o nie. 

Doradcy mają do 48 godzin na zrealizowanie zamówienia. W praktyce jednak odbywa się to w ciągu kilku godzin. 

Za każdym razem, kiedy Twoje zamówienie miałoby być zrealizowane z opóźnieniem, otrzymasz taką informację. Zdarza się to sporadycznie, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć sytuacji losowych.

Nie, nie musisz. Wystarczy, że odpowiesz na otrzymaną wiadomość i dopytasz. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymywali jak najpełniejsze odpowiedzi, więc dajemy możliwość doprecyzowania w obrębie tego samego pytania.