Isabella Ozerov

Moje umiejętności to wielki dar, który otrzymałam wiele lat temu. Na początku nie rozumiałam tego i czułam się zdezorientowana. Widziałam, słyszałam, czułam to, czego inni nie dostrzegali. Wtedy nie było to dla mnie komfortowe, bo nie rozumiałam tego, co się dzieje wokół mnie. Pewnego dnia jednak…pojęłam, że to co otrzymałam nie jest przekleństwem. Jest wielkim darem, który mogę wykorzystać, aby pomagać innym ludziom.

Od wielu lat widzę i wiem więcej. Od wielu lat uczę się, zgłębiam tajniki tej specyficznej wiedzy. Znalazłam się w tym miejscu po to, aby Ci pomóc. Rozumiem i szanuję siłę mojego daru, zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką na siebie biorę. Staram się kształcić i doszkalać, bo nawet taki dar wymaga wiedzy, żeby nie zaszkodzić komuś. Wyznaję zasadę, że wszystko, co nas otacza jest energią. Bez niej nie istniałoby zupełnie nic.

Jasnowidz, wróżka … Myślisz sobie: puste słowa…
To nie są puste słowa, ani nie jest podkoloryzowany opis na pierwszą lepszą stronę. Nie wiem jak to się dzieje, ale kiedy ktoś naprawdę otrzymuje ten Dar, wtedy myśli i odczuwa inaczej, nie wykorzystuje Go w niewłaściwy sposób, ale chce pomagać. Nie pytaj dlaczego tak się dzieje, bo nie odpowiem Ci na to pytanie. Sama wiele razy zastanawiałam się nad tym…

Ten Dar ma wielką moc, którą należy wykorzystywać właściwie…
Nigdy nie pomagałam szkodząc. Nigdy nie używałam Czarnej Magii do swoich rytuałów, gdyż byłoby to sprzeczne z moimi zasadami. Pomogę Ci przyciągnąć dobro i odciąć zło, ale nie pomogę Ci skrzywdzić kogoś. Nie po to otrzymałam swój Dar.

„Nic nie dzieje się bez przyczyny. Skoro jesteś tutaj, to nie był to przypadek. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, pomocy, potwierdzenia lub zaprzeczenia – jestem po to, aby Ci pomóc.”

Kształcę się nieustannie, poszerzając swoja wiedzę o nowe elementy i nowe tematy. Nie poprzestaję na tym, co już osiągnęłam, bo tylko rozwój jest gwarancją utrzymania najwyższych standardów w kontaktach z moimi klientami.

Od września 2021 r. do dnia zamknięcia serwisu współpracowałam z claudia.pl, gdzie publikowałam moje artykuły oraz cykliczne horoskopy.

Portal Zen to nie tylko ja, inni doradcy i wróżby, ale także wiedza o otaczającym świecie. I właśnie tą wiedzą chcemy podzielić się z Tobą zupełnie bezinteresownie. Zaglądaj więc do działu Czytelnia.

Pamiętaj: jeśli czegoś nie widzisz, to nie znaczy, że to nie istnieje.

Isabella Ozerov – zapraszam Cię do mojego świata, rozgość się.

Moje usługi znajdziesz w poniższych kategoriach

Możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio, wysyłając mi wiadomość za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

    Scroll to Top