Jak zabezpieczyć dom przed złą energią

Jak zabezpieczyć dom przed złą energią. Co zrobić, aby przyciągał dobro, a odpychał zło? Jest na to kilka prostych sposobów, Możesz je wykorzystać samodzielnie, szybko i prosto.

Jak zabezpieczyć dom przed złą energią? Co zrobić, aby złe życzenia innych ludzi nie miały wpływu na życie domowników. Warto o tym pamiętać, jeśli zależy Ci na spokojnym życiu. Tak, dobrze wiem, że nie wszyscy w to wierzą, ale myśli innych ludzi mają ogromne znaczenie i wpływ nie tylko na ich samych. Ileż to razy wielka radość zamienia się niespodziewanie w stratę i żal. Jakże często podziwiany przez otoczenie samochód zaczyna się nagle i w zasadzie bez powodu psuć. Ciasto z zakalcem po wizycie sąsiadki też się zdarza. Przypomnij sobie sytuacje, kiedy wszystko szło cudownie i lekko, aż tu nagle…bach!

jak zabezpieczyć dom przed złą energią

Złe życzenia bardzo często nie są kierowane świadomie. Niestety znacznie częściej ludzie „zapeszajacy” wcale tego nie chcą i tak naprawdę nie życzą nam źle. Jednak żal, zazdrość czy poczucie, że nam się coś nie należy są tak wielkie, że z mocą uderzają w nas. Samochód się psuje, nowy szef nagle nas ruga, sukienka pęka niespodziewanie, a nowy wazon spada i tłucze się zupełnie irracjonalnie. To są właśnie skutki złych myśli innych ludzi, czyli złej energii, która płynie w kierunku naszego domu.

Jak zabezpieczyć dom przed złymi życzeniami

Od zarania dziejów ludzie chroni swoje domostwa. W naszej cywilizacji bardziej chyba kładzie się nacisk na tradycyjne bezpieczeństwo. Nowoczesne systemu alarmowe, tzw. inteligentne zamki, firm ochroniarska pod drzwiami – uciekamy się do coraz wymyślniejszych sposobów na ochronę przed intruzami. Jednak to nas nie uchroni przed tym, co niewidzialne.

Amulety to jeden ze sposobów na takich niewidzialnych przybyszów. Działają na zasadzie odpychania złej energii i dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Amulety można nosić przy sobie jak biżuterię lub schować do torebki czy kieszeni. Mogą być poustawiane w różnych częściach domu schowane lub wręcz przeciwnie, wyeksponowane. Nie ma znaczenia czy te amulety są identyczne, ważne jest, aby było ich przynajmniej 3 w domu. Jakie przedmioty mogą stać się amuletami? Od naturalnych kamieni i skamielin, przez szklane kule wiedźm, po kolorowe kulki, butelki, saszetki z mieszankami ziół.

jak zabezpieczyć dom przed złą energią

Jak samodzielnie przygotować amulet chroniący dom

Najprostszym sposobem jest przygotowanie woreczków z mieszankami ziół. Zioła, oprócz niewątpliwych zalet leczniczych, mają też moc ochronną. Taką najbardziej uniwersalną mieszanką jest bazylia z koprem i rozmarynem. Zmieszaj te zioła w równych proporcjach i wysyp na kawałek białej lub czerwonej tkaniny. Tkanina powinna być naturalna, a nie sztuczna. Zwiń wszystko w tai malutki tobołek i przewiąż czerwoną bawełnianą nicią. Zawiniątko umieść nad drzwiami wejściowymi.

Jeśli potrzebujesz pomocy i nie wiesz jak chronić siebie, swoich bliskich i swój dom – napisz do mnie. Pomogę Ci w przygotowaniu spersonalizowanych amuletów i rytuałów ochronnych. Nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną, a wspólnie dobierzemy najlepszą usługę.

Życzę Ci tylko dobrej energii, która ochroni Ciebie i Twoich najbliższych ?

Isabella Ozerov

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top