Fazy Księżyca, a nasze życie

1 kwietnia 2023 roku godz. 13:35

Pierwsza kwadra w kwietniu wypada pod znakiem Raka. W tym dniu możemy odczuwać napięcie emocjonalne i nagłe zmiany nastroju. To zły czas na planowanie przyszłości, podejmowanie decyzji o zmianie pracy lub większe wydatki.

6 kwietnia 2023 roku godz. 06:37

Różowa Pełnia Księżyca ma znaczenie symboliczne, a jej nazwa pochodzi od kwiatów o nazwie floksy. O tej porze roku rośliny te zaczynają budzić się do życia, szczególnie w sercu Ameryki Północnej. W tym roku kwietniowa pełnia jest pierwszą pełnią otwierającą sezon wiosenny, który rozpoczął się wraz z równonocą 20 marca 2023 r. Oznacza to, że kwietniowa pełnia jest także Pełnią Paschalną — niezwykle ważną fazą Księżyca dla tych, którzy obchodzą chrześcijańską Wielkanoc.

15 kwietnia 2023 roku godz. 4:30

Tego dnia Księżyc znajdzie się w III kwadrze spod znaku Koziorożca. Tego dnia poczujecie dużo energii do działania. Warto także zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Znaleźć kilka minut na medytację z oddechem lub krótki spacer.

20 kwietnia 2023 roku godz. 05:45

Nów Księżyca w Byku to doskonały czas analizę dotychczasowego trybu życia. W tym dniu warto rozpocząć nowe hobby, przewartościować zbliżające się plany lub powalczyć o awans w pracy. Osoby, które są urodzone w kwietniu poczują dużo energii do działania do porzucenia nałogów i rozpoczęcia zdrowego trybu życia.

30 kwietnia 2023 roku godz. 13:46

Druga I kwadra spod znaku Lwa dodaje odwagi do działania. To doskonały, dzień, by przeprowadzić z kimś poważną rozmowę lub zaplanować podróż.

Scroll to Top