Które znaki zodiaku pasują do siebie, a które powinny się unikać

Które znaki zodiaku pasują do siebie – często pada takie pytanie. Dlaczego z jednymi osobami dogadujemy się bez problemu, a z innymi już nie za bardzo?

Które znaki zodiaku pasują do siebie – aby to zrozumieć trzeba na początek przyjrzeć się podziałowi znaków zodiaków na żywioły. Każdy znak zodiaku przyporządkowany jest określonemu żywiołowi i to właśnie to w głównej mierze warunkuje wzajemne relacje.

Sam sens tego dopasowania można porównać do popularnej gry w nożyce-kamień-papier. Woda ma dobroczynny wpływ na ziemię, bo ją ożywia, wzmacnia. Jednocześnie już z ogniem mogą się nie dogadać, gdyż woda po prostu ogień zgasi. Aby ogień rozniecić potrzebne jest powietrze, więc taka para ma duże szanse na udany związek. Jednak już ten sam ogień w połączeniu z ziemią może zadziałać destrukcyjnie i ziemię spalić, zniszczyć, uczynić martwą na długi czas. Woda z powietrzem nie ma zbyt wiele wspólnego. W tym połączeniu może zabraknąć tej szczególnej iskry, aby związek był udany.

Związek według znaków zodiaków?

Chociaż te zasady są dość uniwersalne, to warto jednak pamiętać, że wszystko co ogóle, nie jest precyzyjne. Aby móc stwierdzić czy faktycznie dana para jest (lub może być) doskonałym połączeniem, warto pokusić się o sporządzenie spersonalizowanego partnerskiego horoskopu. Taki horoskop uwzględnia wszystkie aspekty życia, a przygotowuje się go na podstawie dokładnych dat urodzenia wraz z miejscami urodzenia. Tylko wtedy można przeprowadzić prawdziwą i rzetelną analizę, gdyż bierze się pod uwagę położenie planet w momencie narodzin. W różnych częściach globu planety są inaczej ułożone, a zatem perspektywa i tym razem ma duże znaczenie.

które znaki zodiaku pasują do siebie

Horoskopy i żywioły wyroczniami?

Horoskopy mogą wskazać drogę, ostrzec lub ukierunkować. Bardzo często są dużym wsparciem podczas zawirowań życiowych. Bezsprzecznie warto z nich korzystać, ale robić to rozsądnie. Nie układać życia pod przepowiednie i horoskopy, a te „gazetowe” traktować z przymrużeniem oka. Nie można przecież z najwyższą dokładnością określić co czeka miliony osób dokładnie w tym samym czasie. I choć przeciwnicy horoskopów uważają je za bajki, my wiemy swoje, bo znamy historie naszych klientów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top