Magdalena Maria

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.  Carl Gustav Jung 

Odkąd pamiętam zawsze czułam, że jest coś więcej niż tylko To życie, ale jak to w życiu bywa, z wiekiem i biegiem czasu zapomniałam o tych odczuciach.  Jednak trudy i niepowodzenia w sferze osobistej jak i zawodowej spowodowały, że zaczęłam szukać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Czym jest to życie, jak wykreować udany związek, jak stworzyć wymarzoną pracę? Jaki jest mój cel tutaj na Ziemi, bo przecież chodzi o coś więcej niż tylko o przeŻycie. I tak zaczęła się moja wędrówka  z jednych warsztatów duchowych na kolejne.  Wiedziałam już, że istnieje coś takiego jak plan Duszy,  z którym tutaj zeszłam. Zaczęłam zauważać  energie mnie otaczające, odczuwać energię innych ludzi  i wiedziałam już, że to jest moja droga do samopoznania.  Ukończyłam między innymi kurs jasnowidzenia, kurs uzdrawiania metodą Theta Healing, jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą. 

Dziś wiem, że moja misja związana jest z niesieniem ludziom pomocy, zarówno na poziomie fizycznym jak i świadomościowym. Trudne doświadczenia w jakich uczestniczyłam, pozwalają mi jeszcze lepiej zrozumieć pozycję drugiego człowieka oraz potencjalne problemy z jakimi może się borykać.  

Magdalena Maria - kim jestem?

Prywatnie jestem szczęśliwą, zakochaną w życiu kobietą. Mam cudownego partnera, z którym tworzę związek oparty na miłości, szacunku i wsparciu. Naszym wspólnym celem jest dalszy rozwój i wzrost. Kocham zwierzęta, naturę, morze i las, uprawiam jogę, medytuję  i nieustannie zachwycam się życiem. 

Magdalena Maria

Moje usługi znajdziesz w poniższych kategoriach