Magia luster – kreuj ją świadomie

Magia luster – lustro w domu i jego magiczne działanie

Magia luster jest doceniana i szanowana od wieków. Moda zmieniała się, a lustra zawsze były obecne w zamkach, pałacach i rezydencjach. Do dzisiaj posiadanie szlachetnego lustra w pięknej ramie jest synonimem luksusu. Luksus natomiast kojarzymy z bogactwem i szczęściem. Któżby nie chciał żyć w pięknych wnętrzach, jeździć drogim samochodem i żyć tak, jak tylko ma w danej chwili chęć?

W lustrze odbija się Twoje otoczenie i Ty. To jakby drugi, równoległy świat oparty na Twoim. Skoro tak się dzieje, to śmiało można powiedzieć, ze lustro działa na zasadzie mnożenia Twojego życia. Jeśli odbija piękne przedmioty, dobre i spokojne otoczenie, radosne twarze domowników, wtedy mnoży to wszystko i potęguje. Dokładnie w takim sam sposób zadziała w przypadku nieporządku, szarości i smutku: spotęguje to jeszcze bardziej.

magia luster

Zadbaj o lustro i jego otoczenie

Pamiętaj o właściwym obchodzeniu się z lustrem. Niech będzie czyste i w porządnej ramie. Dbaj o to, aby tafla lustra lśniła i nie miała rys czy wyszczerbień, gdyż będzie odbijała zniekształcony obraz. W takiej sytuacji wisząc w pięknym pomieszczeniu nie odda jego uroku, a pokaże „ze skazami”. To nie będzie dobra wróżba, gdyż zamiast mnożyć radość i powodzenie, przyciągnie niedobrą energię.

Nie wieszaj i nie ustawiaj dwóch luster naprzeciw siebie. To jest bardzo niekorzystne dla dobrej energii, która gubi się w złudnej głębi obrazu tworzonego przez dwa lustra.

Magia luster – możesz z niej skorzystać

Wykorzystaj moc i magię luster, aby przyciągnąć dobrą i odsunąć złą energię. Kilka prostych sposobów pomogą Ci w osiągnięciu oczekiwanych efektów.

Twoje osobiste lusterko do makijażu lub niewielkie, które trzymasz w torebce – niech nie tylko z nazwy będą Twoje. Nie pożyczaj ich obcym osobom lub takim, których intencji nie jesteś pewna czy świadoma. Najlepiej nie dawać ich nikomu, żeby odbijały tylko Twoją twarz i to, co chcesz w nich zobaczyć. Takie osobiste lusterka traktuj jak szczoteczkę do zębów, której nikomu nie pożyczasz, a i sama nie korzystasz z cudzej.

Stłuczone lustro nie musi być przyczynkiem do pecha i jest na to prosty sposób: pozbieraj wszystkie jego kawałki, zamaluj na czarno nawet zwykłą farbką szkolną. Następnie po zmroku oddaj je ziemi, czyli zakop, najlepiej na rozstaju dróg.

stłuczone lustro co zrobić

Obfitość z lustra – magiczne pomnażanie

Możesz wykorzystać lustro do kreowania obfitości finansowej, uczuciowej, zdrowotnej… Lustro jest doskonałym magnesem, trzeba tylko dobrze je wykorzystać. Każdego dnia możesz przyciągać coś innego. Przed lustrem umieść to, co chcesz pomnażać. Mogą to być przedmioty, symbole, pieniądze, biżuteria… Po obu bokach lustra zapal po jednej białej świeczce. Najlepsze są do tego celu białe podgrzewacze, tzw. tealight. Następnie wycisz się i w skupieniu pomyśl o tym, co chcesz pomnożyć. Wyobraź sobie, że energia rośnie, krąży i powraca do Ciebie przynosząc co, czego pragniesz. Najlepiej użyć podgrzewaczy, gdyż są nieduże i nie palą się tak długo jak tradycyjne świeczki. Podczas rytuałów świeczek nie powinno się gasić, muszą same zgasnąć po wypaleniu. Siłę rytuału można wzmóc używając świeczek w kolorach odpowiadających tematyce rytuału. Dni tygodnia również mogą wspomóc magię, gdyż każda dziedzina życia ma swój „ulubiony” dzień.

Jeśli chcesz regularnie współpracować z lustrzaną magią, spraw sobie oddzielne lusterko, które będzie Ci służyć tylko do tego celu. Po rytuałach najlepiej jest przetrzeć je, aby było idealnie czyste, a potem owinąć tkaniną i schować.

Codzienne życie pełne jest magii, choć nie dostrzegamy tego na pierwszy rzut oka. Warto jednak czasami zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć wokół. Magię widać nie tylko w lustrach…naprawdę.

Życzę Ci, aby w Twoim otoczeniu krążyła tylko dobra magia. Jeśli jednak masz kłopot ze złą magią, to zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Na pewno uda się nam wspólnie te złe moce pokonać ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top