O nas

Poznaj zespół redagujący Portal Zen

Historia Portalu Zen nie jest aż tak długa, ale faktem jest, że przeszliśmy małą ewolucję. Lub, jak kto woli, rewolucję. Z miejsca przesyconego ezoteryką niemal tylko i wyłącznie, staliśmy się miejscem, gdzie ezoteryka jest zaledwie jednym z elementów.

Właściwie można powiedzieć, że Portal Zen od początku miał gdzieś „z tyłu głowy” aspiracje do bycia czymś więcej niż tylko miejscem wypełnionym wróżbami i tematami ezoterycznymi. Jednak, jak to w życiu bywa, potrzeba było czasu, doświadczeń i przede wszystkim ludzi. Bo każde miejsce, tak w życiu realnym jak i w internecie, tworzą ludzie. Przyszedł więc czas, kiedy ta garstka ludzi odnalazła się i postanowiła iść dalej razem, współtworząc Portal Zen.

Nie odchodzimy od ezoteryki, ale obok niej chcemy naszym czytelnikom (i klientom) dać nieco więcej niż tylko wróżby, horoskopy, numerologia i tak dalej… Oprócz ezoteryków współpracują z nami ludzie, najogólniej mówiąc, średnio związani z tym tematem.

Co w nowym Portalu Zen?

Sporo wiedzy o ziołach, czyli jak je zbierać, co z nich robić i właściwie w czym mogą nam pomóc.

Fazy Księżyca i wpływ planet na nasze życie – to naprawdę ma znaczenie, więc postaramy się wprowadzić nieco tej wiedzy.

Ogródki, doniczki, skrzynki z kwiatami – jak o nie dbać w konkretnej porze roku i…fazie Księżyca.

Znajdzie się również niewielki kącik kulinarny dla fanów prostego, ale dobrego jedzenia.

Do współpracy zaprosiliśmy również terapeutkę i mentor coacha. Jak ta współpraca się rozwinie, to już zależy od czytelników.

Drodzy czytelnicy, jesteśmy dla Was. Zapraszamy do kontaktu z nami – każda z naszych redaktorek ma swoją wizytówkę, a w niej formularz kontaktowy. Dajcie znać co chcielibyście przeczytać, jakie tematy mamy poruszyć. Życie w stylu zen jest na wyciągnięcie ręki.

Na koniec mogę zdradzić, że nasz zespół będzie się powiększał, więc zaglądajcie do nas.

Scroll to Top