Portal Ezoteryczny Zen: wróżby online, Tarot, Karty Kipper, Karty Anielskie, runy, horoskopy. Pełna dyskrecja i dbanie o klientów to coś, co jest nam szczególnie bliskie.

Portal Ezoteryczny Zen to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko wróżby online. Nasi Doradcy odpowiedzą na pytania, zajrzą do swoich Kart, ułożą horoskop, pomogą w rozplątaniu najtrudniejszych dylematów. Zawsze z pełnym zrozumieniem i bez oceniania. Jesteśmy tutaj po to, aby wesprzeć, wskazać drogę i podać wirtualną dłoń. Nikt z nas nigdy nie ocenia wyborów naszych Klientów.

wróżby online portal ezoteryczny zen

Czy warto nam zaufać i czy nasza strona jest bezpieczna?

Moja strona powstała na zaufanym serwerze Hashmagnet i ma zapewnioną całodobową opiekę techniczną. Płatności przechodzą przez znany i również bezpieczny system Przelewy24 oraz PayPal. Kontaktując się poprzez adres kontakt@portalzen.pl kontaktują się Państwo z Isabellą Ozerov, właścicielką Portalu. Natomiast adres sklep@portalzen.pl jest obsługiwany przez ekipę sklepu. Nikt z ekipy sklepu nie ma wglądu w wiadomości wysyłane do mnie i ode mnie. Podobnie działają inni Doradcy – każda osoba ma swoją własną skrzynkę mailową.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu maksimum dyskrecji i maksimum rzetelności. Od momentu wejścia na stronę, przez płatności po wykonanie usługi, mają Państwo gwarantowaną dyskrecję i pełne bezpieczeństwo swoich danych.

wróżby online

Wróżby online, Tarot, Karty Kipper, Karty Anielskie, runy, horoskopy…

Portal Ezoteryczny Zen – wyjątkowe miejsce na mapie portali ezoterycznych. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców oraz do Czytelni, gdzie regularnie pojawiają się ciekawe artykuły, nie zawsze czysto ezoteryczne.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie,

Isabella Ozerov