„Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu” oraz „Duchowa Arka-Świadoma Telepatia miłości”

Miłość nie zna limitu! O „Przekazach Wyższego Kosmicznego Rozumu” i „Duchowej Arce-Świadomej Telepatii Miłości”

Gonitwa za weną, szukanie odpowiedzi na trudne pytania naszych czasów, pytanie o sens życia, czy można znaleźć na nie odpowiedź? O tym przekonują nas dwie książki wydane przez zajmującą się min. rozwojem duchowym i ekologią fundację  Świadomość Ziemi. – Duchowa Arka Miłości-świadoma terapia miłości i Przekazy wyższego kosmicznego rozumu.

Czynnikiem łączącym obie publikacje jest tzw. telepatia miłości pomagająca nawiązać czytelnikowi kontakt z Istotami Wyższymi, Nauczycielami Duchowymi czy Aniołami.

Duchowa Arka… wprowadza nas w świat eterycznych istot, dowiadujemy się kim są i jakie są ich zadania. Uczy również bezpiecznego nawiązywania kontaktów z nimi oraz czego możemy się po nich spodziewać. Publikacja zawiera powstałe pod wpływem sesji wiersze oraz reprodukcje malarstwa.

Przekazy…” to z kolei książka zawierająca wiadomości od  Istot Duchowych, otrzymywane w latach 2004-07. Ich tematem jest przede wszystkim przesłanie miłości oraz pouczenia dla nas samych.

Choć publikacje mogą kojarzyć się z chanellingiem, nie są nimi, nie ma tu spontanicznego pisania lecz świadomy proces.

Czy przekazy są w stanie rozwiązać nasze problemy i dylematy? Zależy od otwartości na treść książek.

  • Duchowa Arka-Świadoma Telepatia miłości, Mariusz Brzoskowski, Fundacja Świadomość Ziemi, 2008
  • Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu, (red) Jerzy Brzoskowski i Helena Nechyporenko,  Fundacja Świadomość Ziemi, 2007

Klaudia Rogowicz

Klaudia Rogowicz: poetka, dramatopisarka, prozaiczka, eseistka. Autorka recenzji książek. Porusza się głównie w tematyce religijności, a raczej duchowości w uniwersalnym tego słowa znaczeniu a także spraw społecznych. Sama o sobie mówi, że choć jest katoliczką liberalną, pozostaje otwarta na dialog.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top