1. Usługa „Voucher prezentowy” polega na przygotowaniu spersonalizowanego vouchera na dowolnie wybraną przez obdarowanego usługę.
 2. Wartość vouchera wybiera Kupujący i ta wartość jest czytelnie wpisana na voucherze. W przypadku niedostępności wybranej kwoty w opcjach, Kupujący może zwrócić się do obsługi Sklepu o przygotowanie vouchera na inną kwotę.
 3. Voucher przygotowywany jest graficznie według wskazówek Kupującego.
 4. Kupujący moze wybrać opcję vouchera elektronicznego lub opcję vouchera drukowanego. Voucher elektroniczny przesyłany jest na podany przez Kupującego adres mailowy w formacie pdf. W przypadku wyboru opcji vouchera drukowanego, zostaje on przez Sklep wydrukowany, a następnie wysłany pocztą tradycyjną lub kurierem pod wskazany adres. Wszystkie szczegóły są ustalane zawsze indywidualnie.
 5. W przypadku wyboru opcji vouchera drukowanego, wszystkie dodatkowe koszty (druk, opakowanie, przesyłka) ponosi Kupujący i jest to uzależnione od wybranych opcji.
 6. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
  1. Dla voucherów do 2 dni od zaksięgowania wpłaty przygotowanie grafiki vouchera plus 2 dni na ewentualne poprawki.
  2. Dla voucherów drukowanych do 2 dni od zaksięgowania wpłaty przygotowanie grafiki vouchera plus 2 dni na ewentualne poprawki oraz dodatkowo czas na wydrukowanie i dostarczenie przesyłki. Wstępnie przyjmuje się, że jest to czas od 3 do 5 dni roboczych.
 7. Ważność vouchera jest określana na 60 dni od dnia zakupu, ale na życzenie może być wydłużona do dowolnej daty.
 8. W przypadku opłacenia za pomocą vouchera usługi droższej niż jego wartość, należy dopłacić różnicę. W przypadku, kiedy usługa jest tańsza niż wartość vouchera, do osoby finalizującej zakup zostanie przesłany kod umożlwiający wykorzystanie pozostałej kwoty przy kolejnych zakupach.
 9. Nie ma możliwości zwrotu niewykorzystanej kwoty w formie gotówki.
 10. Nie ma możliwości wymiany vouchera na gotówkę.
Scroll to Top