You are currently viewing Rytuał na miłość – poproś o pomoc Archanioła Chamuela

Rytuał na miłość – poproś o pomoc Archanioła Chamuela

Rytuał na miłość możesz wykonać samodzielnie, prosząc o pomoc Archanioła Chamuela. Przeczytaj jak wykonać rytuał i jak poprosić Chamuela o pomoc.

Rytuał na miłość. Jeśli potrzebujesz miłości Archanioł Chamuel dopomoże Ci, gdyż jest patronem miłości. Uczy nas współczucia, dobroci i łagodności. Jest jednym z siedmiu głównych archaniołów, a jego imię oznacza ,,Ten, który widzi Boga”.

Jego symbolami są serce oraz róża. Ukazuje się nam, jako jasnoróżowa energia, która wypełnia nasze serce. Patronuje mu planeta Wenus, a przypisanym mu dniem jest poniedziałek. Jeśli czujesz, że jego ingerencja jest ci potrzebna to wykonaj poniższy rytuał.

Rytuał na miłość do wykonania z pomocą Archanioła Chamuela

Stwórz ołtarz

Przygotuj zdjęcie Chamuela (może być wydrukowane). Zdjęcie musi być widoczne, najlepiej postawione na środku. Obok zdjęcia z lewej strony ustaw świeży bukiet kwiatów frezji lub róż, tak, by nie zasłaniały zdjęcia. Z prawej strony przed zdjęciem ustaw kadzidło o zapachu ylang-ylang lub kwiatu wiśni. Przy kwiatach postaw różowy kwarc i różową świeczkę typu tealight. Jeśli to zrobisz przejdź do następnego etapu.

Pomódl się

Wypowiedz na głos:

,,Archaniele Chamuelu wypełnij moje serce swoim światłem i spraw, by bezwarunkowa miłość zagościła w moim życiu. Ulecz stare rany, naucz mnie wybaczać, bym mógł pokonać przeszkody, które stoją na drodze do mojego szczęścia. Amen.”

Rytuał możesz wykonać w każdy poniedziałek. Możesz go powtarzać, lecz nie naciskaj na anioła, gdyż on wie, co ma robić.

rytuał na miłość

Ezoteryk Agnieszkawróżę z kart cygańskich, kontaktuję się z aniołami oraz analizuję sny i zdjęcia. Przeprowadzam także rytuały anielskie i intencyjne. Jeśli czujesz, że potrzebujesz mojej pomocy bądź wsparcia siły anielskiej, to skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę.

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby wykonać rytuał samodzielnie, możesz skorzystać z pomocy naszych doradców. Wykonają dla Ciebie nie tylko rytuały miłosne, ale i inne. Zapraszamy.

Dodaj komentarz