Rytuał na miłość – poproś o pomoc Archanioła Chamuela

Rytuał na miłość możesz wykonać samodzielnie, prosząc o pomoc Archanioła Chamuela. Przeczytaj jak wykonać rytuał i jak poprosić Chamuela o pomoc.

Rytuał na miłość. Jeśli potrzebujesz miłości Archanioł Chamuel dopomoże Ci, gdyż jest patronem miłości. Uczy nas współczucia, dobroci i łagodności. Jest jednym z siedmiu głównych archaniołów, a jego imię oznacza ,,Ten, który widzi Boga”.

Jego symbolami są serce oraz róża. Ukazuje się nam, jako jasnoróżowa energia, która wypełnia nasze serce. Patronuje mu planeta Wenus, a przypisanym mu dniem jest poniedziałek. Jeśli czujesz, że jego ingerencja jest ci potrzebna to wykonaj poniższy rytuał.

Rytuał na miłość do wykonania z pomocą Archanioła Chamuela

Stwórz ołtarz

Przygotuj zdjęcie Chamuela (może być wydrukowane). Zdjęcie musi być widoczne, najlepiej postawione na środku. Obok zdjęcia z lewej strony ustaw świeży bukiet kwiatów frezji lub róż, tak, by nie zasłaniały zdjęcia. Z prawej strony przed zdjęciem ustaw kadzidło o zapachu ylang-ylang lub kwiatu wiśni. Przy kwiatach postaw różowy kwarc i różową świeczkę typu tealight. Jeśli to zrobisz przejdź do następnego etapu.

Pomódl się

Wypowiedz na głos:

,,Archaniele Chamuelu wypełnij moje serce swoim światłem i spraw, by bezwarunkowa miłość zagościła w moim życiu. Ulecz stare rany, naucz mnie wybaczać, bym mógł pokonać przeszkody, które stoją na drodze do mojego szczęścia. Amen.”

Rytuał możesz wykonać w każdy poniedziałek. Możesz go powtarzać, lecz nie naciskaj na anioła, gdyż on wie, co ma robić.

rytuał na miłość

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby wykonać rytuał samodzielnie, możesz skorzystać z pomocy naszych doradców. Wykonają dla Ciebie nie tylko rytuały miłosne, ale i inne. Zapraszamy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top