Tarocista Bartosz

Najlepszą prognozą jest ta, która się nie sprawdzi. Dlaczego? Bo wtedy wiem, że osoba, która prosi mnie o poradę, zastosowała się do wskazówek wynikających z moich kart i albo odwróciła niepomyślny ich odczyt, albo przyspieszyła ten dobry, który miał wydarzyć się dopiero w odległej przyszłości. 

Mam na imię Bartosz, jestem tarocistą i numerologiem, ale przede wszystkim jestem człowiekiem. Jak każdy z nas odnoszę sukcesy i porażki, błądzę w życiu, ale też cieszę się tym, co udało mi się osiągnąć. Nie jestem idealny, dlatego nigdy nie śmiałbym ocenić drugiego człowieka. Zostałem ezoterykiem nie po to, żeby wystawiać osądy moralne, bo najpierw sam musiałbym być nieskazitelny. Jestem tym, kim jestem dlatego, że wiem jak trudne i wyboiste potrafi być życie. Na szczęście wiem też jak wykorzystać powierzone mi narzędzia do tego, żeby te koleje losu wyprostować.

Przede wszystkim jestem łącznikiem między Tobą, a energią, która otacza Ciebie i Twoje życie. Jestem też świetnym słuchaczem i zaufanym przyjacielem, z którym możesz porozmawiać o wszystkim co Cię trapi. Z wykształcenia jestem psychologiem, więc możesz mieć pewność, że na pierwszym miejscu będziesz dla mnie Ty i Twój problem.

Dlaczego właśnie Tarot i numerologia?

Moja podróż po świecie ezoteryki rozpoczęła się właściwie przez moją wrodzoną przekorność. Pierwszą talię tarota kupiłem, żeby samemu się przekonać o ich skuteczności. No bo przecież jak to możliwe, że z kart czy numerków można wyczytać informacje o życiu zupełnie obcej osoby? Im bardziej się w to zagłębiałem, tym bardziej okazywało się, że można, trzeba tylko wiedzieć jak się do tego zabrać. Z resztą, do tej pory powtarzam, że w karty nie wierzę, ale z faktami nie będę dyskutował.

Od 2011 roku tarot, a kilka miesięcy po nim numerologia, są mniej lub bardziej obecne w moim życiu każdego dnia. Zacząłem od niedowiarka “testującego” informacje z kart na sobie i bliskich, a aktualnie jestem tutaj, z Państwem. W pełni świadomy tego czym jest ezoteryka, jakie daje nam możliwości, ale też jakie ograniczenia stawia przed osobami, które ją zgłębiają. Czy wiem o kartach wszystko? Nie i śmieszą mnie osoby, które twierdzą, że tarot nie ma przed nimi sekretów. Każdy rozkład, to nowa i fascynująca historia, którą odkrywam razem z osobami, które do mnie przychodzą. Żadna opowieść nie jest taka sama i każda zasługuje na indywidualne podejście z mojej strony.

Tarocista Bartosz - Tarot i numerologia

Jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, ja Ci jej nie przedstawię. Wbrew powszechnej opinii, uważam, że najlepszą prognozą jest ta, która się nie sprawdzi. Dlaczego? Bo wtedy wiem, że osoba, która prosi mnie o poradę, zastosowała się do wskazówek wynikających z moich kart i albo odwróciła niepomyślny ich odczyt, albo przyspieszyła ten dobry, który miał wydarzyć się dopiero w odległej przyszłości. Przyszłość do dla mnie nic innego jak wypadkowa przeszłości i teraźniejszości. Wystarczy, że choć odrobinę zmienisz swoje podejście, a prognoza przyszłości, o której rozmawiamy dzisiaj, jutro będzie zupełnie inna. Nigdy nie jest tak, żeby coś musiało się w naszym życiu zadziać i “nie ma bata”. Nie. Ja jestem tu po to, żeby każdy mógł sam zdecydować czy to, co szykuje dla niego los jest czymś, co zechce przyjąć, czy też ominie to szerokim łukiem.

Jeżeli liczysz na prostą odpowiedź w stylu kocha – nie kocha, to też nie u mnie. Przecież nie płacisz mi za to, żebym rzucił monetą i powiedział, że będzie dobrze lub będzie źle, prawda? Skoro wiesz, że ścieżka, którą kroczysz prowadzi do porażki, to wypadałoby ją zmienić. Lub odwrotnie, jeśli dzieje się dobrze, to warto wiedzieć jakie Twoje zachowania, myśli i nawyki pozwoliły Ci dotrzeć do momentu, w którym jesteś i co zrobić, żeby to szczęście trwało jak najdłużej.

Nie oczekuj też ode mnie baśni z tysiąca i jednej nocy, pełnych alegorii i niejasnych przesłań. Od tego są inni 😉 Mnie interesuje to, jak energia danej karty czy części składowe Twojej daty urodzenia objawiają się w Twoim codziennym życiu. Nie powiem Ci, że pieniądze spadną z nieba i nie masz o co się martwić. Wolę raczej podpowiedzieć Ci co możesz zrobić lub gdzie się zgłosić, żeby te pieniądze do Ciebie przyszły. Nie usłyszysz, że mieszkanie, które planujesz kupić jest “opętane przez ciemne energie”. W kartach, co prawda, można to dostrzec, ale są to bardzo rzadkie przypadki. Częściej widać w nich wadliwy system kanalizacyjny, zwarcie instalacji elektrycznej, grzyb schowany pod tapetą lub uciążliwych sąsiadów. I właśnie tego typu konkretne informacje chciałbym Ci przekazać analizując rozłożone dla Ciebie karty.

A co sytuacjami, na które nie mamy wpływu?

Oczywiście zdarzają się rzeczy zupełnie niezależne od nas, na przykład choroba kogoś bliskiego, cięcie kosztów w pracy albo krach na giełdzie. Po to też jestem. Słabszy stan zdrowia można wykryć wcześniej, zanim rozwinie się coś, z czym trudno walczyć. Redukcję etatów można wyprzedzić poszukiwaniem stanowiska w innym miejscu. Zainwestowane pieniądze też zawsze możemy wycofać. Jak widzisz, nie ma rzeczy, na które nie mamy wpływu. Twoje życie jest przede wszystkim dla Ciebie, a ja pomogę Ci przejąć nad nim kontrolę i podpowiem co zrobić, żeby nigdy tej kontroli nie utracić.

Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy,

Tarocista Bartosz

Moje usługi znajdziesz w poniższych kategoriach