Tarocistka Ida

Każdy zasługuje na spełnienie. Niektórzy potrzebują wsparcia widzących i czujących więcej.

Bywa, że niepotrzebnie błądzimy. Obdarzamy zaufaniem niewłaściwych ludzi, wikłamy się w sytuacje pozornie bez wyjścia. Przekonaj się, że jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć właściwą drogę. Głęboko wierzę w to, że każdy zasługuje na spełnienie, natomiast niektórzy potrzebują wsparcia tych widzących i czujących więcej. Nie ma w tym nic złego.

Narzędzia, jakimi się posługuję w mojej pracy to Tarot, rytuały i numerologia. Prognozuję przyszłość, diagnozuję problemy w związkach, ostrzegam przed nieżyczliwymi Tobie osobami. Jestem w stanie określić Twoje potencjały i pomóc w usuwaniu blokad, które stoją na Twojej drodze do lepszego życia. Nie zatrzymuję się jednak tylko na wglądzie w przyszłe wydarzenia, analizie problemów i udzielaniu wskazówek potrzebnych do ich rozwiązania.

Jako zodiakalny pragmatyczny Byk nie byłabym sobą, gdybym do swojej praktyki nie włączyła narzędzi bardzo silnie i widocznie oddziaływujących na życie moich klientów. Jeśli chcesz, jestem w stanie wspomóc Cię poprzez wykonanie odpowiednio dobranego do sytuacji rytuału. Specjalizuję się w rytuałach miłosnych, urody, finansowych i ochronnych. Pomagają one przyciągnąć (lub odzyskać) partnera, piękno, dobrobyt finansowy i spokój wewnętrzny. 

Pamiętaj, czegokolwiek sobie życzysz, ja nie oceniam.

Pozwól mi działać dla Ciebie w zgodzie z moją najlepszą wiedzą magiczną i najczystszą intencją.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną bezpośrednio i sprawdź, w jaki sposób mogę skutecznie Ci pomóc. 

Zapraszam do skorzystania z moich usług,

Tarocistka Ida

Moje usługi znajdziesz w poniższych kategoriach