Zaklęcie na pozbycie się pecha i niepowodzeń

Zaklęcie na pozbycie się pecha i przywołanie szczęścia, doskonałe do wykonania podczas pełni Księżyca.

Zaklęcie na pozbycie się pecha i przywołanie szczęścia, najlepiej przeprowadzić podczas pełni Księżyca. Fazy Księżyca mają wielki wpływ na nasze bardziej i mniej magiczne działania. Warto więc współdziałać z Księżycem i zwracać uwagę czy jest w pełni, czy może w nowiu. Pełnia jest doskonałym czasem na poniższe zaklęcie.

zaklęcie na pozbycie się pecha

Zaklęcie na pozbycie się pecha i przywołanie szczęścia

Przygotuj sobie świece: szarą (lub srebrną), pomarańczową, czarną, karmazynową oraz dodatkową, jaka będzie symbolizowała Ciebie. Ta świeca może być w dowolnym kolorze pod warunkiem, że jest to TWÓJ kolor, czyli taki, który najbardziej lubisz i najchętniej takie świece palisz. Przygotuj także olej dobrobytu – najprościej kupić gotowy.

Przed wykonaniem zaklęcia przygotuj się do tego. Wycisz się i wybierz odpowiednie miejsce, gdzie bezpiecznie będzie można zapalić świece. 

Jeśli masz olej to namaść każdą ze świec. Jeśli jednak nie masz, to nie przejmuj się zbytnio: olej wzmaga działanie zaklęć i rytuałów, ale nie jest obowiązkowy.

Przy namaszczaniu świec należy pamiętać o zasadzie, o której pisaliśmy już w artykule dotyczącym świec i ich znaczenia w magii, czyli namaszczamy do góry, jeśli chodzi o rozwój, o budowanie. Jeśli chcesz się czegoś pozbyć, namaszczaj od knota w dół. Dobre do góry, złe w dół – łatwo to zapamiętać w taki sposób.

zaklęcie na pozbycie się pecha

Namaszczone świece należy ustawić w bezpiecznych świecznikach i zapal je po kolei:

  • świecę symbolizującą Ciebie i powiedz: ta świeca to ja i wszystko, co mnie dotyczy;
  • srebrną (szarą): ta świeca usunie niepowodzenia i pech;
  • pomarańczową: ta świeca to dobro, które do mnie idzie – witam je z radością;
  • karmazynowa: ta świeca przyspieszy zmiany siłą energii astralnej.

Po zapaleniu wszystkich świec usiądź wygodnie i powtarzaj przez przynajmniej 1 minutę: jestem otwarta (otwarty) na zmiany i nadchodzące dobro – witajcie.

Następnie pozostaw świece, aby wypaliły się do końca. Resztki wosku najlepiej powierzyć ziemi, czyli po prostu zakopać poza domem.

Jeśli interesuje Cię temat świec w magii, to zapraszam do innego wpisu w naszej Czytelni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top