Tarocistka Mariwa

Jeżeli czytasz te słowa, to oznacza, że chcesz wiedzieć. Ja jestem po to, aby Ci podać tę wiedzę.

Mariwa – tarocistka, astrolog i przewodnik duchowy. Od ponad 20 lat realizuję swoją misję: niosę pomoc poprzez dzielenie się odczuciami, swoją wiedzą i świadomością. Jestem jasnowidzem z wielkim potencjałem. Podczas swojej pracy wykorzystuję karty Tarota, które wspierają mnie w każdym momencie, gdy potrzebuję tego.

Zajmuję się wsparciem duchowym poprzez dzielenie się swoją wiedzą, energią i interpretacją rozkładów kart Tarota. Specjalizuję się także w tworzeniu horoskopów, wykonywaniu rytuałów, wróżbach miłosnych oraz przepowiadaniu przyszłości. Niezwykle trafnie i skrupulatnie pomagam rozwiązywać życiowe problemy i skutecznie wspomagam w dążeniu do szczęścia.

Odpowiedź, jakiej udzielam to tylko wskazówka i drogowskaz. Nie może być ona przetwarzana czy udostępniana osobom trzecim. Nie jest także dowodem w żadnej sprawie, gdyż nie jest sprawdzona, zweryfikowana, ani dosłowna. Odpowiedź wysłana przeze mnie to nie podstawa do jakichkolwiek roszczeń względem osób trzecich. Nie powinna być także odpowiedzialna za życiowe decyzje.

Wróżka Mariwa – zapraszam.

Moje usługi znajdziesz w poniższych kategoriach